Skarpety antyzapachowe

Jeśli masz zaburzone krążenie, pewnie nieraz musiałeś się wstydzić z powodu stanu swoich skarpetek po kilku godzinach od noszenia. Przeżywasz pewnie podobne problemy jeśli jesteś diabetykiem. Nie musisz się jednak nigdy więcej obawiać niekomfortowych sytuacji. Na rynku pojawiły się światowej sławy skarpetki zdrowotne, antyzapachowe. Specjalny składnik antybakteryjny, antyzapachowy i antygrzybiczny sprawia, że skarpety są dość niezwykłym produktem na rynku, który może zadziwić wielu. Mając takie skarpety, nie musisz obawiać się przykrego zapachu podczas ich noszenia. Prawda, że brzmi atrakcyjnie?

Jak to jest możliwe? Skarpety posiadają podwójną ochronę. Przede wszystkim wykonane są z naturalnych składników pochodzenia bambusowego. Mają także trwałe właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Można je prać przy tym wiele razy, mając pewność, że nie stracą one na swych właściwościach.

Skarpety te są również bezszwowe. Ich struktura jest delikatna, co wpływa na to, że są niezwykle przyjemne w dotyku. W okolicach palców zastosowano bezszwowe łączenie. Dlatego jeśli masz wrażliwe stopy, te skarpetki również są dla Ciebie. Skarpety się idealnie dopasowują do stopy, ponieważ są w pełni bezuciskowe. Tą cechę z pewnością docenią osoby z zaburzeniami krążenia. Naturalne właściwości skarpet, które pozwalają im oddychać korzystnie wpływają na wentylację stóp, pochłaniając nadmiar wilgoci. Nasze stopy w tych skarpetkach są zrelaksowane i wypoczęte.

Skarpety zdrowotne

Słyszeliście o skarpetkach zdrowotnych? Jeśli nie, nic straconego, możecie przeczytać o nich tutaj. Specjalna budowa włókien (zawarte w przędzy jony srebra) oraz naturalne ciepło organizmu wpływa korzystnie na nasze stopy. Redukcja mikrobów w dzianinie oraz ich ograniczanie wzrostu łączy się z działaniem antybakteryjnym, antyzapachowym i antygrzybicznym. Skarpetki, które można nosić długo i mieć pewność, że nie spotka nas rozczarowanie z ich strony są naprawdę na wagę złota. Komfortowe poczucie przez cały dzień z pewnością będzie szybko docenione. Naturalna dzianina to łatwe oddychanie stóp i swobodne odprowadzanie wody.

Dodatkowo specjalna konstrukcja skarpet – cholewki i stopy wpływa na elastyczność wyrobów i ich dokładne przyleganie do stóp. Wyroby tego typu polecane są nie tylko do codziennego użytku, ale również do uprawiania sportów. Są gwarancją wygodnego użytkowania. Zupełny brak ucisku to jednocześnie brak trudności przepływu krwi, a to z kolei poprawa naszej kondycji (zwłaszcza jeśli cierpisz na cukrzycę).

Skarpetki do uprawiania sportów

Powiedzenie, że złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy nie musi być odczytane na niekorzyść. Możemy je traktować jedynie jako pewne ostrzeżenie. Mianowicie skarpety dla wyczynowców, sportowców nie zastąpią nam talentu w sporcie. Jednak jeśli właśnie tego wymagasz od tego typu produktów, to widać, że nie traktujesz ich poważnie. Skarpety mogą nam pomóc, jednak nie mają mocy wygrywania zawodów i pobijania rekordów.

skarpetki sportowe

Jednak należy podkreślić, że odzież sportowa, w tym skarpety mogą korzystnie wpłynąć na nasze wyniki. Chyba każdy z nas zna historię największych marek butów sportowych. Jeśli nie, to przypomnijmy. Założenie ich sprawia, że w prosty sposób można poprawić swój rekord o parę cennych sekund. Dlatego wybór odpowiedniego obuwia jest tak istotny. Żadna stopa nie będzie układać się dobrze, jeśli nie wybierzemy również do niej odpowiednich skarpet. Skarpety powinny bowiem możliwie dokładnie przylegać, pozwalać skórze oddychać. Dobrze gdy są bezuciskowe i bezszwowe. To w znaczący sposób zwiększy nas komfort noszenia. A to z kolei wpływa pozytywnie na nasze treningi. W ofercie wielu marek znajdziemy skarpety dla sportowców. Życzymy udanych zakupów.

Skarpetki pończosznicze

zakolanówki

Skarpetki pończosznicze można nabyć w sklepach z rajstopami. Są one alternatywą dla rajstop. Występują jako różne typy: kolanówki, skarpetki, stópki. Każdy z tych rodzajów można dobrać do aktualnie noszonej odzieży. Kolanówki będą się dobrze prezentować z eleganckimi spodniami siedem ósmych, skarpetki założymy do długich spodni. Stópki będą zbawieniem, gdy na zewnątrz panuje bardzo wysoka temperatura, a trzeba założyć coś na stopy, bo tego wymaga sytuacja.

Skarpetki wykonane z tego typu materiału oczywiście nie muszą być wybierane jako produkt jednego koloru. Z powodzeniem można wybierać wśród skarpetek kabaretek (wersja z narysowanym nadrukiem, jak i wersja tradycyjna), w kratkę, paski, czy z kolorowymi aplikacjami. Skarpetki pończosznicze, podobnie, jak to jest w przypadku rajstop, dostępne są w różnej grubości. Określamy ją za pomocą wskaźnika DEN. Może mieć on wartość niską, np. 5-10, jak i wyższą, na przykład 20 DEN. Im grubsza skarpetka, im wartość DEN jest wyższa, tym wyrób jest trwalszy.